המומחים של הדס

עם ידע ונסיון של כמעט 30 שנים, צוות המומחים של הדס ישמח לעמוד לרשותכם ולתת מענה אישי, מקצועי ומקיף במגוון שאלות, ולהתאים את המוצרים הנכונים ביותר עבורכם.
מזמינים אתכם ליצור קשר באחת ממגוון הדרכים הנוחות לכם.
זמינים עבורכם בימים א' – ה' בין השעות 08:30-16:30

אייקון וואצאפ
אייקון מייל
אייקון שירות לקוחות

WhatsApp

054-900-1135

מייל

info@hadas.co.il

מענה אנושי

1-800-336636

שאלות ותשובות נפוצות

המון סיבות!
1. כי אנחנו מייצרים בייצור מקומי כחול- לבן
2. איכות מוצרים = איכות חיים. המחוייבות שלנו לאיכות משתקפת בכל שלב בחיי המוצר, כדי להבטיח לכם את המוצרים המובילים, הבטיחותיים והאיכותיים ביותר.
3. כי אנחנו חיים את הטבע, מהטבע. בהדס הטבע משמש לנו השראה: אנו משתמשים בצמחי מרפא מובחרים אשר נבחרו בקפידה ומביאים את הטבע שלנו, הכי קרוב אליכם.
4. משפחת מוצרי הדס- עבור המשפחה שלך. בהדס אנחנו מתגאים במגוון מוצרים, במגוון תצורות כדי להתאים את התוסף הנכון ביותר, לכל שלב בחיים ולכל בן משפחה.
5. כי אנחנו מכירים אתכם כבר כמעט 30 שנה (זוכרים את "כפית חיזוקית"?) וצברנו ידע, נסיון ומקצועיות שלא הולכת ברגל..

למעשה, כמות הוירוסים והחיידקים לא באמת עולה באוויר ברגע שמתחיל להתקרר. מספר סיבות לכך שבכל זאת אנחנו מרגישים רגישים יותר:
1. בחורף נטייה להישאר במקומות סגורים, חמים ופחות מאווררים מעודדת הדבקה "טיפתית" העוברת מאדם לאדם.
2. נטילת אנטיביוטיקה אשר עלולה לפגום באיזון הטבעי במע' העיכול והחיסון.
3. פחות שעות אור- עלייה בנטייה למצבי סטרס, המשפיעים גם על מערכת החיסון.
ויטמינים מעורבים במגוון מערכות ותהליכים בגוף האדם, בינהם עיכול, חיסון, עצבים, גדילה, בניית כדוריות דם והורמונים. את מרבית הויטמינים החיוניים, הגוף אינו מייצר בעצמו ולכן חשובה צריכת הויטמינים בכמות המומלצת מהמזון. בשל חשיבותם הרבה, מחסור בויטמינים עלול להוביל לבעיות בריאותיות שונות, בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. היות ואורח החיים המודרני מאופיין במשטר אכילה לא נכונה ומזון מתועש המאופיין בחסר של ויטמינים ומינלים חיוניים, חשוב לעיתים להשלים חוסרים באמצעות תוספי תזונה, אשר מנגישים את הטבע בצורה ידידותית ונוחה לשימוש יומיומי.
הרבה מכירים את החשיבות של ויטמין C לתפקוד תקין של מערכת החיסון. אמנם התפוז הוא הפרי שהכי מזוהה עם הויטמין, אך מעניין לציין כי ויטמין C מצוי בכמות גבוהה אף יותר דווקא בפלפל אדום, וכן גם בפירות הדר, קיווי, תות, עגבניות- ואפילו ברוקולי!
מעבר למערכת החיסון, ויטמין C מעורב בתהליכים רבים בגוף, בינהם יצירת רקמות, בניית עצם ושיניים. בנוסף, חשוב הויטמין בשמירה על כלי הדם ותאי הדם הלבנים. היות וויטמין C הוא ויטמין מסיס מים, אשר עודפיו מופרשים באופן טבעי בשתן, חשובה צריכת הויטמין באופן יומיומי.
פרוביוטיקה היא שם כולל לחיידקים להם השפעה מיטיבה, השוכנים במעיים. איזון בין אוכלוסיות החיידקים השונות במעיים חיוני לתהליכי ספיגה ועיכול של המזון, לייצור ויטמינים, אנזימים ולשמירה על מאזן החומציות במערכת העיכול. לא רבים יודעים אבל כ70% מתאי מערכת החיסון שוכנים דווקא במעיים ולכן, לנטילת פרוביוטיקה השפעה מיטיבה גם עם מערכת ההגנה הטבעית.
ניתן להשתמש במוצר עד תאריך התפוגה שמופיע על האריזה, זאת כל עוד המוצר נשמר בתנאים נאותים- סגור היטב, במקום קריר ויבש ולא חשוף לחום או לחות.
ניתן לרכוש את מגוון המוצרים בבתי המרקחת של קופות החולים, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי הטבע, בפארמים השונים וכן בחנויות אונליין..
Whatsapp